Każdy problem ma swoje rozwiązanie

 • Każdy zna sytuacje w życiu, kiedy sądzimy, że po prostu nie da się dalej żyć. Czujemy wtedy coraz większy wzrost wewnętrznego napięcia: W nocy często zamiast wypoczywać, nie śpimy i rozmyślamy o swoich problemach. Nie pomagają nam też rady przyjaciół. Pogrążając się coraz bardziej w trosce o przyszłość nie dostrzegamy, że rozwiązanie może być w zasięgu ręki.

  Pewnie w takiej sytuacji zadajesz sobie pytanie, kto najlepiej mógłby Ci pomóc. Moje zdolności medialne sprawiają, że mogę spojrzeć na Ciebie w szerszym kontekście. Dlatego udzielając porad, nie koncentruję się wyłącznie na Twojej aktualnej sytuacji.

 • Biorę pod uwagę również tło, które jest z nią powiązane.

  Jako Twój asystent medialny nie oceniam Twojej sytuacji z własnej perspektywy, jak robią to Twoi przyjaciele. Moja neutralność pozwala na jasne i rzetelne spojrzenie oraz dostarcza obiektywnych odpowiedzi.

  Klienci często donoszą mi o swoim zdumieniu, gdy sprawdziło się dokładnie to, o czym rozmawialiśmy. Zobacz opinie moich Klientów.

+49 (0221) 20533473

Infolinia

Zrozumienie zastępuje strach i niepewność

 • Mając wewnętrzne zrozumienie, jesteś w stanie podejmować dobre decyzje.
 • Problemy może bowiem rozwiązywać tylko ten, kto zna ich przyczyny.
 • Znając przyszłe wyzwania, możesz się na nie przygotować.
 • Musisz wyraźnie widzieć cele, by móc je osiągnąć.

Mój prezent dla Ciebie

 • lukas-michna

 • Bezpłatny poradnik „Drogi do osiągnięcia równowagi wewnętrznej”
  Kto posiada równowagę wewnętrzną, jest stateczny, pogodny i odnosi sukcesy. W zasadzie taki stan powinien być normalny. Jednak w rzeczywistości ludzie, posiadający wewnętrzną równowagę, są wyjątkiem.

  Jeśli zdecydujesz się odzyskać równowagę wewnętrzną i zaprzestać żyć nie swoim życiem, wskażę Ci w moim poradniku drogę, którą możesz podążać.

  do pobrania

Powróć do swobodnego i szczęśliwego życia

Czy chcesz wreszcie znów swobodnie oddychać i porzucić paraliżujące myśli? Z radością Ci w tym pomogę. W swojej pracy całkowicie skupiam się na poradach indywidualnych. Pozwala mi to na szybkie i skuteczne dotarcie do sedna. Tobie zaś, zamiast ogólnych mądrości, dostarczę własne, indywidualne rozwiązanie.